Hakkımızda

Hakkımızda


Express Logistics Service, geçmişten günümüze kadar süreçlerini etkin, esnek ve verimli bir şekilde yöneterek çözüm odaklı bir "Yaratıcı Çözüm Ortağı" olma felsefesini sürdürmektedir. Türkiye ile Avrupa arasındaki en kısa Karayolu transit süresini sağlayan güzergahı tercih ederek ana rotasını belirlemekteyiz. Euro5 standardına uygun tamamı Euro5 araçlardan oluşan filomuz sayesinde, track&tracing sistemiyle anlık takip edilebilen ekspres/non-stop/minivan servis olanakları sunmaktayız ve ADR/Yanıcı yüklemeler yapabilmekteyiz.

Express Logistics Service olarak müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı, hızlı ve butik lojistik çözümleri temel vizyonumuz olarak benimsemekteyiz. Ana hatlarımız Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İngiltere, İsveç, Norveç, Danimarka ve İtalya'dır. Kendi bünyemizde bulunan 250 özmal araçlık filomuz sayesinde hizmet sunmaktayız. Minivan araçlarımızla 36-48 saat aralığında teslimatlar gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca, YYS belgesine sahip olmamız sayesinde yerinde gümrükleme yapabilmekte ve sınır kapılarında öncelikli firma olarak işlem görmekteyiz. Tamamen kara güzergahı kullandığımız için terminde avantaj sağlamaktayız.

Vİzyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla uluslararası lojistikte lider, yaratıcı bir çözüm ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerine verdiği başarılı hizmet kalitesi ile doğru orantılı olarak büyüyen ve lojistik ihtiyaçlarında olumlu bir fark yaratacak yenilikler sunan bir şirkettir.

#

ELS LOJİSTİK

Hizmet verdiğimiz her alanda, müşterilerimize çözüm üreterek,konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Özellikle mal ve hizmet satışında yaşanan ve sürekli artan rekabet ortamında, lojistik desteğin müşterileri için ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen firmamız, her müşterisine özel çözümler üretebilmek için sektöründeki yenilikleri yakından takip etmekte, değişen gümrükleme, ulaştırma ve faaliyet alanına bağlı tüm mevzuat değişiklikleri hakkında düzenli olarak güncellenen sistemi ile müşterilerini değişiklikler ve buna bağlı çözümler ile bilgilendirmektedir.
Müşterilerine verdiği başarılı hizmet kalitesi ile doğru orantılı olarak büyüyebileceğini çok iyi bilen ekibimiz, muhakkak ki sizlerin de lojistik ihtiyaçlarında olumlu bir fark yaratacak yenilikler sunacaktır.